Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Nowoczesne meble w stylu skandynawskim charakteryzują się prostotą form i minimalistycznym designem. W połączeniu z ciekawą kolorystyką, będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów wnętrzarskich, tworzą funkcjonalne, ponadczasowe meble do różnych typów pomieszczeń. 

Meble scandi do salonu

Komody i regały z serii scandi sprawdzą się zarówno w salonach, jadalniach czy przedpokojach, jak i sypialniach oraz pokojach nastolatków. Meble w stylu skandynawskim do salonu to otwarte półki i regały, które pięknie wyeksponują książki, wazony, zdjęcia i inne bibletowy. Przechowywanie otwarte w połączeniu z komodami daje wiele możliwości dla pozostawienia na widoku pewnych elementów i ukrycia tych mniej reprezentacyjnych. Regały typu kostka są świetne do przechowywania zabawek i książek w pokojach dziecięcych, a niskie stoliki kawowe i komody RTV to funkcjonalne rozwiązania nawet do niewielkich pomieszczeń i poddaszy.

Tanie meble skandynawskie

Meble skandynawskie w ofercie Meblemeble.pl to doskonała, rzemieślnicza jakość i wysokiej jakości surowce. Meble nowoczesne charakteryzują się lekkością wizualną i możliwością zestawiania ich ze sobą w dowolnych kombinacjach. Mieszaj i łącz różne elementy serii scandi. Te tanie meble skandynawskie to stylowe komody, szafki i półki na każdą kieszeń. Dzięki polskiej produkcji możliwe jest utrzymanie niewygórowanej ceny za świetną jakość, a wybierając meble produkowane w Polsce, przyczyniasz się do rozwoju rodzimej przedsiębiorczości i utrzymania miejsc pracy. Meble produkowane w Polsce to także ścisły nadzór nad całym procesem ich wytwarzania na każdym etapie, co oznacza doskonałą kontrolę jakości.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Śledź nas na