Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Bardzo ważnym elementem w każdym mieszkaniu lub domu jest mebel, w którym można przechowywać potrzebne rzeczy: ubrania, bibeloty i inne ważne drobiazgi. Jedną z naszych propozycji są solidnie wykonane komody sosnowe. W ofercie przedstawiamy atrakcyjne modele jedno- i dwudrzwiowe z różną ilością szuflad i szafek do wyboru.

Komody drewniane do salonu lub pokoju

Każdy z udostępnianych przez nas mebli jest wykonany wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się ich użytkowaniem przez długie lata. Tył każdej komody został wykonany z płyty pilśniowej. Cała reszta natomiast to najlepszego gatunku drewno sosnowe pokryte bezbarwnym lakierem za pomocą metody natryskowej. Warstwa ta chroni przed wszelkimi zarysowaniami i ułatwia pielęgnację mebla. Komody sosnowe wyposażone są w wygodne prowadnice rolkowe, natomiast wersje do pokoju dziecięcego posiadają dodatkowe zwolnienie zapewniające bezpieczeństwo podczas zamykania.

W naszej ofercie przedstawiamy m.in. komody z szufladami i na nóżkach nie tylko w kolorze naturalnej sosny, ale również w odcieniu olchy, orzecha lub dęby. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wersje pomalowane farbami wodnymi. Do wyboru udostępniamy różnokolorowe modele idealnie sprawdzające się w królestwie dziewczynek i chłopców.

Moda na niskie meble pozwala zagospodarować dolne części ścian, a tym samym optycznie powiększa się wnętrze. Poza tym można w ten sposób urządzić salon, jadalnię czy też sypialnię, a multifunkcjonalne propozycje z szafkami i szufladami idealnie wpisują się w potrzeby użytkowników. Chętnie wybierana jest komoda sosnowa, która rewelacyjnie prezentuje się w każdej przestrzeni i jest doskonałym miejscem do przechowywania oraz eksponowania. Może stać się stylowym kredensem lub też praktyczną szafką pod multimedia i oczywiście częścią modułowej meblościanki. Do sypialni warto dobrać białe i niskie komody, które świetnie będą pasować do łóżka, toaletki i garderoby. To idealnie miejsce na rzeczy, które chce się mieć pod ręką, a odpowiednio zaplanowana przestrzeń odpowiada na oczekiwania klientów. Sama komoda sosnowa do sypialni czy salonu lub pokoju dziecka staje się punktem centralnym, wokół którego pojawiają się inne meble. W modzie są białe meble sosnowe i te w kolorze naturalnego drewna. A Ty, którą wybierzesz?

Śledź nas na