Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Wykonany z litego drewna, atrakcyjnie prezentujący się kredens woskowany w stylu kolonialnym jest pięknym meblem nawiązującym do mebli hiszpańskich epoki wielkich odkryć geograficznych. To mebel rzeźbiony, uzupełnionym postarzanymi okuciami metalowymi, o tradycyjnej formie, pasujący zarówno do kuchni, jak i urządzonej w stylu rustykalnym jadalni, a nawet do klasycznego salonu.

Sosnowy kredens woskowany z przeszklonymi szafkami

Miłośnikom klasycznych, niezwykle eleganckich aranżacji, polecamy meble kolonialne wykonane z litego drewna sosnowego, zabezpieczone woskową powłoką, która chroni drewno przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić duży kredens woskowany dwuczęściowy, składający się z pakowanej podstawy (trzy szafki i szuflady) oraz częściowo przeszklonej nadstawki uzupełnionej półką i dwiema wąskimi szufladami na drobiazgi. Możesz sięgnąć również po mały kredens dwuczęściowy, zdecydowanie węższy, wyposażony w dwie dolne szafki i umieszczone bezpośrednio nad nimi szuflady, blat roboczy i przeszkloną górę. Każdy prezentowany kredens woskowany jest dostarczany w całości. Nie trzeba go samodzielnie skręcać.

Odkryj niepowtarzalne piękno mebli wykonanych z drewna litego, atrakcyjnie stylizowanych, zabezpieczonych warstwą ochronnego wosku. W sklepie meblemeble.pl zamówisz zarówno kredens woskowany, jak i inne, równie eleganckie meble woskowane do salonu, jadalni, kuchni, sypialni lub gabinetu. Zapoznaj się z całością naszych propozycji i już dzisiaj zamów interesujące Cię meble. Zapraszamy!

Śledź nas na