Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Wyjątkowe łóżka 80x180 to propozycje dedykowane dzieciom. Różnorodne rozwiązania pozwolą dopasować idealny model do potrzeb, a także wielkości pokoju. Zachwycają modele z ciekawymi wzorami lub szczebelkami na zagłówku i zanóżku. Zaokrąglone kształty minimalizują również ryzyko urazów, choć niewątpliwie też bardzo atrakcyjnie wyglądają. Bezpieczeństwo maluchom gwarantują również wysokie barierki, które można oczywiście zdjąć, gdy nie są potrzebne.

Łóżka 80x180 idealne do pokoju dziecka

W wielu domach sprawdzają się również piętrowe łóżka do sypialni, jakie oferujemy na meblemeble.pl. To świetny pomysł, gdy zależy nam na tym, by zaoszczędzić miejsce. Poza tym dzieci uwielbiają spanie na wysokości. Łóżka 80x180 rewelacyjnie wpisują się w tradycyjne i nowoczesne stylizacje, a funkcjonalne rozwiązania i stabilna wytrzymała konstrukcja sprawiają, że meble będą towarzyszyć pociechom przez lata, dając przestrzeń odpoczynku, przechowywania i zabawy. Dobierz materac, szuflady i inne dodatki i stwórz pokój marzeń.

Modne łóżko dla Twojego dziecka

Białe łóżko dziecięce to idealny wybór zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Świetnie wpisuje się w przestrzeń przeznaczoną dla najmłodszych, a dzięki standardowym wymiarom oraz starannemu wykończeniu długo będą spełniać swoją funkcję. Meble z szufladą zapewniają tak ważną przestrzeń do przechowywania – zabawek, sezonowych ciuchów czy pościeli. Dzięki temu oszczędza się miejsce w pokoju. Łóżko dziecięce wyróżnia się również bardzo atrakcyjnym designem. Ciekawe motywy sprawiają, że we wnętrzu robi się przyjemniej. Poza tym w ten sposób można dopasować inne meble z kolekcji przeznaczonej dla najmłodszych, które wpisują się w zmieniające się szybko potrzeby. Białe łóżko staje się więc punktem wyjścia do wyboru komody, szafy czy też regału. Całość może tworzyć zestaw skrojony na wymiar, który nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale również zapewni tak ważną przestrzeń do przechowywania. I dlatego warto wybierać modele z szufladą. Poza tym oczywiście łóżko i dobrany do preferencji materac jest najlepszym miejscem, by odpocząć po ciężkim dniu. A spać powinno się w przyjaznym i pięknym wnętrzu.

Zobacz, które łóżka drewniane 80x180 będą doskonałe dla twojego dziecka.

Śledź nas na