Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Pojedyncze łóżka 90x200 to doskonałe rozwiązanie do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. W wielu wariantach to również niezwykle funkcjonalne modele na antresoli. Taki układ pozwala wygospodarować przestrzeń na odpoczynek, naukę i przechowywanie. Poza tym świetnie wygląda i jest ulubioną przez dzieci propozycją. W standardowych propozycjach łóżka do sypialni, jakie oferujemy na meblemeble.pl, to szereg kolorów, kształtów i wykończeń, które bez problemu można dopasować do swoich potrzeb oraz stylu, w jakim urządzony jest pokój, i innych mebli.

Łóżka 90x200 z litego drewna!

Naturalne lite drewno świetnie sprawdzać się będzie zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych wnętrzach, a jego ponadczasowy charakter będzie się opierać chwilowym trendom. Poza tym, że łóżka 90x200 fantastycznie wyglądają, to również są bardzo wygodne oraz stabilne i wytrzymałe. Bezpieczne bejce oraz lakiery eksponują oryginalny wzór drewna, a także zabezpieczają przed uszkodzeniami, więc całość będzie służyć przez lata. Do zestawu warto dobrać wygodny materac, pojemne szuflady oraz inne dodatki. To wszystko sprawi, że pokój będzie się prezentować idealnie. Zobacz, jakie łóżka 90x200 będą najlepsze dla ciebie.

Markowe łóżka sosnowe 90x200

Komfortowe łóżka 90x200 świetnie sprawdzają się w sypialniach dzieci. Będą również interesującą opcją dla studenta czy singla. Rewelacyjnie prezentują się także w pokojach gościnnych w wynajmowanych apartamentach. Oczywiście kolorystyka, styl i wykończenie zawsze powinny współgrać z innymi elementami wystroju. Poza tym łóżko drewniane 90x200 jest niezwykle komfortowe i bez problemu można dobrać idealny materac dopasowany do preferencji czy też stanu zdrowia. Dzięki temu da się stworzyć estetyczne i funkcjonalne wnętrze. Aranżacja z łóżkami 90x200 w roli głównej z pewnością sprawi, że pokój będzie idealnie dopasowany do potrzeb. Atrakcyjne wzornictwo oraz najwyższa jakość wykonania zostaną docenione przez młodszych i starszych. Poza tym łóżka sosnowe pojedyncze 90x200 są trwałe, więc z pewnością posłużą przez wiele lat. Kolory, wykończenie oraz sam styl bez problemu można dopasować do swoich oczekiwań oraz specyfiki pokoju. Łóżka drewniane to przytulna i ponadczasowa opcje. Wybierz łóżka sosnowe 90x200 z szufladami do swojego domu.

Śledź nas na