Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac ATENA Janpol 100x200
Powrót do kategorii

Materac ATENA Janpol 100x200

Kod produktu: MAT-ATENA-100

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1445,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac Atena 100x200

Typ:lateksowy
Wysokość materaca:ok. 14 cm
Pokrowiec w standardzie :Smart

Twardość: średni

Życie dziecka polega na odkrywaniu świata. Każdego dnia zdobywa wiedzę i nowe doświadczenia, a to wszystko wymaga sporej dawki energii. Atena będzie doskonałym startem i metą każdej dziecięcej przygody. Wnętrze materaca tworzy bardzo gęsty i elastyczny lateks. Doskonale dopasuje się do ciała i życia zarówno energicznego kilkulatka, jak i niezależnego nastolatka.

Konstrukcja materaca pozwala na swobodne poruszanie się we śnie, przy ciągłym zachowaniu odpowiedniego ułożenia kręgosłupa. Specjalnie zaprojektowany system otworów umożliwia nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu, a to gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Lateks posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, a więc jest idealnym rozwiązaniem dla małych i większych alergików.

Atena jest materacem rehabilitacyjnym, a więc bezpiecznym dla Twojego dziecka, sprzedawanym z obniżoną 8 % stawką VAT. Model ten pomoże w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała, poprzez odpowiednie podtrzymywanie kręgosłupa w czasie snu.

Atena będzie wspaniałą podstawą do ładowania baterii na kolejny dzień, ale także towarzyszem dziecka przy czytaniu książek, graniu w planszówki, czy rozmowie z przyjacielem.

 

Zapraszamy do dodania opinii o Materac ATENA Janpol 100x200

(5/5)

Śledź nas na