Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac BABY TALALAY ALERGIK 60X120 KOŁO
Powrót do kategorii

Materac BABY TALALAY ALERGIK 60X120 KOŁO

Kod produktu: MAT-BABYTALALAY-120

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1498,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac BABY TALALAY ALERGIK 60X120 KOŁO


Stworzony z myślą o potrzebach dzieci materac, o wysokości ok. 8 cm, zbudowany jest ze 100 proc. naturalnego lateksu Talalay. Lateks Talalay Natural powstaje na bazie naturalnego mleczka kauczukowego, a jego otwartokomórkowa struktura przyczynia się do doskonałej wentylacji i cyrkulacji powietrza. Zapewnia komfort i optymalne podparcie dla kręgosłupa spoczywającego w dowolnej pozycji. Utrzymanie materaca w czystości ułatwia zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca.

Najważniejsze cechy materaca Baby Talalay Natural:
• Materac Baby Talalay Natural przeznaczony jest dla osób, które cenią ekologiczne produkty, niezwykle trwałe i przyczyniające się do ograniczenia śladu węglowego.
• Lateks Vital Talalay wykonany jest z naturalnego mleczka kauczukowego pozyskiwanego ręcznie z drzewa Hevea Brasiliensis.
• Gęstość lateksu Vita Talalay to 83kg/m3.
• Lateks Vita Talalay uniemożliwia przywieranie kurzu, roztoczy ani pleśni dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci posiadających alergie i problemy z układem oddechowym.
• Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników, w tym niemowląt.
• Materac Baby Talalay Natural ma ok. 8 cm wysokości.
• Producent nie sugeruje twardości. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H1.

Budowa materaca Baby Talalay Natural:
Rdzeń materaca stanowi lateks 100% naturalny Vita Talalay. Lateks produkowany jest ze 100% mleczka kauczukowego, ręcznie pozyskiwanego z drzewa Hevea Brasiliensis. Posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

Pokrowiec Alergik:
Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Rozmiary materaca Baby Talalay Natural:
Materac Baby Talalay Natural występuje w standardowych rozmiarach 60x120cm, 70x140cm.


Zapraszamy do dodania opinii o Materac BABY TALALAY ALERGIK 60X120 KOŁO

(5/5)

Śledź nas na