Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac BIO DREAM ELASTIK STANDARD 120x200 KOŁO
Powrót do kategorii

Materac BIO DREAM ELASTIK STANDARD 120x200 KOŁO

Kod produktu: MAT-BDE-ST-120

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1087,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac BIO DREAM ELASTIK STANDARD 120X200

Materac Bio Dream Elastik składa się z dwóch profilowanych pianek różnej twardości, między którymi zastosowano elementy z pianki wysokoelastycznej. Bio Dream Elastik jest materacem 7 strefowym, dzięki czemu podparcie jest bardziej dokładne. Materac ma zróżnicowaną twardość, w zależności od wybranej strony spania. Materac zyska zwolenników nieco twardszego spania, można go stosować ze stelażami regulowanymi. Materac do obustronnego użytku, pokrowiec wyposażony w zamek rozdzielczy. Wysokość materaca ok 15cm.

Najważniejsze cechy materaca Bio Dream Elastik:
• materac dla osób lubiących twardsze podłoże
• piankowy materac może być stosowany z regulowanymi stelażami
• materac rekomendowany na bóle kręgosłupa
• pianka poliuretanowa o podwyższonej sprężystości jest wytrzymała i odporna na odkształcenia
• pianka wysokoelastyczna dzięki otwartokomórkowej budowie zapewnia niesamowitą świeżość i higienę
• materac posiada zróżnicowaną twardość, w zależności od wybranej strony spania
• pokrowiec na materac można prać
• materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków
• producent nie sugeruje twardości, z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H2/H3.

Budowa materaca Bio Dream Elastik:
Pianka poliuretanowa-Pianka o podwyższonej sprężystości, charakteryzującą się dobrą trwałością oraz komfortem dzięki doskonałej twardości.

Pianka wysokoelastyczna-Pianka Kaltshaum o gęstości 40kg/m3. Wykonana jest w technologii Cold Cure czyli tłoczenia w niskiej temperaturze (75-85 stopnic C) co przekłada się na lepsze właściwości pod względem sprężystości i dopasowania do ciała oraz zmniejszenie śladu węglowego. Sposób produkcji wpływa również na osiągnięcie otwarto komórkowej struktury, która powoduje aktywną wentylację w całej strukturze pianki.


Pokrowiec Standard
Pokrowiec wykonany z tkaniny poliestrowej. Obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac BIO DREAM ELASTIK STANDARD 120x200 KOŁO

(5/5)

Śledź nas na