Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac EREBU Janpol 180x200 Smart
Powrót do kategorii

Materac EREBU Janpol 180x200 Smart

Kod produktu: MAT-EREBU-S-180

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:2499,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac Erebu 180x200

Typ:kieszeniowy
Wysokość materaca:ok. 18 cm
Pokrowiec w standardzie:Smart

Twardość : twardy

Historia materaca Erebu rozpoczyna się tam, gdzie natura łączy się z trwałością i niezawodnością. To materac kieszeniowy o wzmocnionej konstrukcji, którego zalety docenią osoby preferujące sztywniejsze podparcie i te o wyższej wadze, potrzebujące mocniejszego wsparcia.

Wnętrze materaca tworzy sprawdzona sprężyna kieszeniowa oraz płyta kokosowa, która usztywnia konstrukcję, ale jednocześnie jest na tyle elastyczna, by nie hamować sprężystości materaca. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Dodatkowo maty kokosowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

Materac możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. Erebu to niezwykle trwały produkt, który nawet po wielu latach użytkowania nie traci swoich pierwotnych właściwości. To idealne rozwiązanie dla osób oczekujących komfortowego i stabilnego podparcia podczas snu. Jak również dla tych, którzy cenią niezawodność i łączność z naturą. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to materac stworzony dla Ciebie.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac EREBU Janpol 180x200 Smart

(5/5)

Śledź nas na