Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac GEMINI Janpol 100x200
Powrót do kategorii

Materac GEMINI Janpol 100x200

Kod produktu: MAT-GEMINI-100

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1357,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac GEMINI Janpol 100x200

Typ:piankowy
Wysokość materaca:ok. 20 cm
Pokrowiec w standardzie :Smart

Twardość: średni/twardy

Materac Gemini jest odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby nastolatków.  Dzisiaj kochają czerń, a już jutro będą zwolennikami bieli. I kiedy resztę przestrzeni trudno zmienić w jeden wieczór, materac Gemini przekształca się w zaledwie kilka sekund.

Odwracaj materac i zmieniaj jego wygląd, kiedy tylko zechcesz, wybierając w zależności od nastroju białą lub czarną piankę, jako doskonałe wsparcie relaksującego snu. Na kolorze wnętrza jednak się nie kończy, bo świetnym uzupełnieniem zróżnicowanego wkładu jest dwukolorowy pokrowiec, za pomocą którego w łatwy sposób można odmienić wygląd swojego łóżka.
Dwie doskonale uzupełniające się, bliźniacze pianki, idealnie podpierają ciało. Ich podwyższona gęstość i sprężystość są gwarancją trwałości, stabilności i optymalnego rozłożenia ciężaru ciała. Poprzeczne profilowanie pianek, odpowiadające siedmiu strefom twardości doskonale podpiera i odciąża poszczególne części ciała. Zróżnicowana twardość pianek umożliwia dostosowanie materaca do wagi dziecka, a także do aktualnych potrzeb jego ciała.

Gemini to wysoki, trwały i wygodny materac, którego możliwości adaptacyjne zachwycą każdego nastolatka. To materac, który dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się potrzeb
i wymagań młodego człowieka.


Zapraszamy do dodania opinii o Materac GEMINI Janpol 100x200

(5/5)

Śledź nas na