Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac JULIA Janpol 120x200
Powrót do kategorii

Materac JULIA Janpol 120x200

Kod produktu: MAT-JULIA-120

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:2699,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac JULIA Janpol 120x200


Typ: piankowy, termoelastyczny
Wysokość materaca: 24 cm
Pokrowiec w standardzie: Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec zamienny: Pokrowiec Silver Protect
Status medyczny: rehabilitacyjny
Sposób pakowania: na płasko, rolowanyMaterac ten gwarantuje doskonały balans pomiędzy twardością i wygodą. To nasza propozycja mocniejszej, a zarazem bardzo komfortowej powierzchni snu. To wysoki i stabilny materac o jednostronnie zwiększonej twardości.

Wnętrze materaca Julia stworzone jest z idealnie uzupełniających się pianek: hybrydowej i termoelastycznej. Taka kombinacja surowców zapewnia wysoką wygodę, ale również stabilne i solidne podparcie kręgosłupa. Pierwsza z pianek charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością, zapewnia doskonałe podparcie Twojego ciała na całej jego długości, bez względu na pozycję, w której śpisz.

Pianka hybrydowa doskonale sprawdzi się jako warstwa właściwa, w momencie, gdy potrzebujesz mocniejszego podparcia lub jako doskonała baza dla pianki termoelastycznej, która reagując na ciepło Twojego ciała, zwiększa swoją elastyczność. Jej powierzchnia pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z konturem Twojego ciała, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do pierwotnego kształtu. Znakomicie podpiera ciało, ale w żaden sposób go nie uciska, dzięki czemu nie blokuje przepływu krwi, gwarantując tym samym lepsze ukrwienie komórek ciała. Stronę tę polecamy osobom ciepiącym na bóle pleców i kręgosłupa, szczególnie tych w odcinku lędźwiowym. Pianka termoelastyczna jest też odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, a więc jest doskonałą opcją dla osób cierpiących na alergie.

Julia to materac łączący w sobie stabilne podparcie z komfortowym otuleniem ciała. Zastosowanie zróżnicowanych pianek pozwoli Ci w zaledwie kilka sekund zmienić twardość materaca, tak by dostosować go do aktualnych potrzeb Twojego ciała.

Julia jest materacem rehabilitacyjnym, sprzedawanym z obniżoną, 8 % stawką VAT. Zatem mogą z niego korzystać również osoby ze schorzeniami i bólami kręgosłupa.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac JULIA Janpol 120x200

(5/5)

Śledź nas na