Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac LAURA 7 CM 70X140 KOŁO
Powrót do kategorii

Materac LAURA 7 CM 70X140 KOŁO

Kod produktu: MAT-LAURA-7CM-70X140

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:291,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac LAURA 7 CM 70X140


Bazę materaca Laura dla niemowlęcia stanowi wysokoelastyczna pianka Kaltschaum. Wykonany jest z certyfikowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o gęstości 40kg/m3 i dwóch wysokościach 7cm i 9cm umożliwiając tym samym dostosowanie wysokości do posiadanego łóżeczka. Gęsta pianka wysokoelastyczna wykonana jest w technologii Cold Cure umożliwiającej skrócenie produkcji z korzyścią dla środowiska oraz usprawnienie działania właściwości samej pianki. Pozwala to nadać piance udoskonalenia pod względem elastyczności i sprężystości, dzięki czemu stabilnie podtrzymuje rosnące ciało dziecka, w każdym punkcie, bez efektu zatapiania się w strukturze materaca. Pianka ugina się pod wpływem nacisku ciała dziecka dając właściwej podparcie głowy, ramion, kręgosłupa, bioder i nóg. Otwarto komórkowa struktura pianki zapewnia odpowiednią wentylację i przewiewność w wypełnieniu gwarantując, że ciało niemowlęcia nie będzie się przegrzewać. Pianka wysokoelastyczna HR jest niezwykle odporna na obciążenia, nie ulega deformacjom, dlatego dziecko zarówno podczas zabaw, jak i relaksującego snu jest bezpieczne. Materac Laura posiada zabezpieczający przed alergenami i mikroorganizmami pokrowiec umożliwiający wypranie go w 60°C.

Najważniejsze cechy materaca Laura:
• Materac Laura jest produktem dostosowanym do potrzeb najmłodszych dzieci.
• Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum posiada miliony otwartych komórek zapewniających dobrą cyrkulację powietrza zapewniając higienę oraz komfort snu.
• Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników, szczególnie alergików i astmatyków.
• Zastosowanie pianki zimnotłoczonej przyczynia się do ograniczenia śladu węglowego.
• Materac Laura ma ok. 7 lub 9 cm wysokości. Umożliwia to dostosowanie wysokości materaca do wybranego łóżeczka.
• Producent nie sugeruje twardości. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H2.

Budowa materaca Laura
Materac Laura został wykonany z wysokoelastycznej pianki Kaltshaum o gęstości 40kg/m3 i wysokości 7cm lub 9cm. Wykonana jest w technologii Cold Cure czyli tłoczenia w niskiej temperaturze (75-85 stopnic C) co przekłada się na lepsze właściwości pod względem sprężystości i dopasowania do ciała oraz zmniejszenie śladu węglowego. Sposób produkcji wpływa również na osiągnięcie otwarto komórkowej struktury, która powoduje aktywną wentylacje w całej strukturze pianki.


Alergik
Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac LAURA 7 CM 70X140 KOŁO

(5/5)

Śledź nas na