Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac PALMA Janpol 120x200
Powrót do kategorii

Materac PALMA Janpol 120x200

Kod produktu: MAT-PALMA-120

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1759,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac PALMA Janpol 120x200


Typ: piankowy
Wysokość materaca: 22 cm
Pokrowiec w standardzie: Pokrowiec Smart
Status medyczny: standardowy
Sposób pakowania: na płasko, rolowanyMaterac Palma to model, który powstał z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz gęstej i trwałej pianki hybrydowej. Ich złączenie w jednym wkładzie gwarantuje wysoki komfort snu, stabilne podparcie kręgosłupa oraz dużą odporność na odkształcenia.

Wielofunkcyjność to nasza specjalność, bo sama wygoda snu to za mało.

Poprzeczne wyprofilowanie obu pianek zapewnia delikatny masaż ciała i punktowe podparcie poszczególnych jego części, w oparciu o siedem różnych stref twardości. Zróżnicowana twardość pianek pozwala uzyskać bardziej uniwersalny materac, który łatwo dopasuje się do zmieniających się potrzeb Twojego ciała. Sprężysta struktura pianki wysokoelastycznej błyskawicznie reaguje na każdą zmianę ułożenia Twojego ciała i płynnie zmienia punkty podparcia, tak by utrzymywać kręgosłup zawsze w linii prostej, czyli najkorzystniejszym dla niego ułożeniu. Z kolei pianka hybrydowa pozwala na uzyskanie mocniejszego podparcia ciała. Stanowi także doskonałą bazę dla warstwy elastycznej, wspomagając jej punktowe dostosowanie i wyrównując jej twardość.

Pianki wykorzystane do stworzenia materaca Palma są bezpieczne dla alergików, ponieważ materiał, z którego są zbudowane nie stanowi pożywki dla chorobotwórczych mikroorganizmów. Materac sprawdzi się nie tylko dla fanów stabilnego podparcia, ale również w przypadku osób o wyższej wadze, ponieważ pianki są niezwykle trwałe, odporne na większe obciążenia, a przy tym dopasowują się do ciała i pozostają wygodne.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac PALMA Janpol 120x200

(5/5)

Śledź nas na