Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac szpitalny VARLO PLUS 90X200 KOŁO
Powrót do kategorii

Materac szpitalny VARLO PLUS 90X200 KOŁO

Kod produktu: MAT-VARLOPLUS-PU-90

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1144,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac szpitalny VARLO PLUS 90X200 KOŁO


Znajdujący zastosowanie w warunkach szpitalnych ok. 16-cm materac zbudowany jest z: wytrzymałej, nie odkształcającej się, elastycznej pianki poliuretanowej o wewnętrznej strukturze pozwalającej na swobodny przepływ powietrza, z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum stanowiącej optymalne podparcie i chroniącej przed nadmierną eksploatacją oraz z pianki wysokoelastycznej Komfort Soft o zwiększonej gęstości. Użyte komponenty pozwoliły uzyskać podłoże optymalnie dopasowujące się do ułożenia ciała oraz kształtu stelaża. Zachowaniu produktu w czystości i higienie służy zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca.

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Pianka wysokoelastyczna posiada zwiększoną gęstość oraz sprężystość i jest odporna na odkształcenia. Pod wpływem ciężaru ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Idealne podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

Elastyczna pianka poliuretanowa powstaje w procesie swobodnego spieniania bez udziału freonu. Jest wytrzymała, nie odkształca się, swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza. Ma właściwości antyalergiczne.

Pokrowiec PU-BW
Pokrowiec wykonany z materiału Sanipur, składającego się z dwóch warstw: 1 warstwa - 100 % poliuretan 2 warstwa - 100 % bawełna. Gramatura 200 g/m2. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny z trzech stron. Materiał nie przepuszcza płynów umożliwiając jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Stosowanie tego pokrowca rekomendowane jest głównie w szpitalach czy domach opieki społecznej. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac szpitalny VARLO PLUS 90X200 KOŁO

(5/5)

Śledź nas na