Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac TAURIS Janpol 120x200
Powrót do kategorii

Materac TAURIS Janpol 120x200

Kod produktu: MAT-TAURIS-120

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:1599,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac Tauris 120x200


Typ: kieszeniowy, piankowy
Wysokość materaca: 20 cm
Pokrowiec w standardzie: Pokrowiec Smart
Status medyczny: standardowy
Sposób pakowania: na płasko, rolowanyTo uniwersalny model materaca o wysokim stopniu dopasowania punktowego. Został wykonany ze sprężyn kieszeniowych i elastycznej pianki Red Soft.

Wnętrze materaca Tauris tworzą sprężyny ułożone zgodnie z siedmioma strefami twardości, które pracują niezależnie i podpierają ciało dokładnie w miejscach nacisku. Sprawiają, że Twój kręgosłup zawsze pozostaje w odpowiednim ułożeniu, niezależnie od pozycji, w której śpisz.

Warstwę sprężyn uzupełnia obustronnie pianka Red Soft. To materiał bardzo plastyczny i sprężysty, co ułatwia dopasowanie ciała do materaca oraz usprawnia punktowe działanie sprężyn kieszeniowych. Pianka Red Soft to przyjemny dla skóry materiał. Dodatkowo jej żelowa powłoka sprawia, że pianka nie nagrzewa się, przez co zachowuje przyjemną temperaturę dla snu. Pianka delikatnie otula ciało, utrzymując go w prawidłowym położeniu.

Materac świetnie sprawdzi się dla osób oczekujących średniego i elastycznego wsparcia ciała. To również doskonały materac dla par i osób, które często zmieniają pozycję w trakcie snu. Sprężyny kieszeniowe i pianka nie przenoszą drgań, przez co ruchy jednej osoby nie będą wyczuwalne dla jej partnera. Z kolei elastyczna powierzchnia pianki ułatwia zmianę pozycji w trakcie snu, nie blokując ruchów ciała.

Zapraszamy do dodania opinii o Materac TAURIS Janpol 120x200

(5/5)

Śledź nas na