Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Materac VENUS BLUE T7 ALOE VERA 100X200 KOŁO
Powrót do kategorii

Materac VENUS BLUE T7 ALOE VERA 100X200 KOŁO

Kod produktu: MAT-VENUSBLU7-AV-100

Dostępność: 14-21 Dni Roboczych

Cena brutto:5384,00

Kontakt: 33 8773 039
(pn-pt: 9-17, sob: 9-13)
Wyślij zapytanie

Materac VENUS TALALAY BLUE 7 ALOE VERA 100X200 KOŁO


Materac o wysokości ok. 30 cm zbudowany ze sprężyn 1000S z wysokogatunkowego drutu, umieszczonych w pojedynczych kieszonkach o średnicy 39 mm. Takie rozwiązanie poprawia elastyczność i zwiększa punktowe podparcie ciała. Istnieje możliwość wyboru sprężyn jedno lub siedmiopolowych. Materac siedmiopolowy posiada siedem stref twardości utrzymujących poszczególne części ciała. Z jednej strony materaca znajduje się 7,5 cm warstwa lateksu Talalay Blue Intuition, posiadającego umiejętność utrzymania równowagi cieplnej. Odpowiednio oddaje lub pobiera energię w zależności od wahań temperatury, eliminując problem z potliwością. Otwartokomórkowa struktura zwiększa poziom cyrkulacji powietrza, zapewnia optymalne podparcie i komfort. Z drugiej strony użyta została 7 cm warstwa naturalnego lateksu Talalay, produkowanego na bazie naturalnego mleczka kauczukowego, o strukturze sprzyjającej wymianie powietrza oraz prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa. Obustronnie zastosowana siatka tapicerska wzmacnia konstrukcję materaca i wspomaga jego wentylację Wykorzystanie zamka błyskawicznego, który umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca, znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości.


Najważniejsze cechy materaca Venus Talalay Blue X7:
• materac  powoduje odpowiednie odprężenie dla osób pocących się w nocy

• lateks Talalay doskonale podpiera kręgosłup dopasowując się do ciała użytkownika

• lateks Talalay użyty do produkcji materaca jest komponentem przyjazny dla środowiska

• jest przewiewny, zachowana jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza

• zawiera sprężynę typu Multi Pocket - wiele sprężyn o małej średnicy, działających punktowo

• ze względu na solidną sprężynę i bardzo elastyczny lateks Talalay materac poradzi sobie ze zróżnicowaną wagą osób śpiących

• jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

• materac może występować w wersji jednopolowej lub siedmiopolowej

• pokrowiec na materac można prać

• materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca Venus Talalay Blue X7
Lateks Blue Intuition
Górną warstwę materaca stanowi 7 cm lateksu Talalay Intuition Blue. Jest to najnowocześniejszy lateks który potrafi regulować gospodarkę cieplną podczas snu. Odpowiednia struktura tego komponentu ma zdolność do pochłaniania nadmiaru ciepła, dzięki czemu materac utrzymuje optymalną temperaturę do spania. Zapewnia on użytkownikowi komfort termiczny, ogranicza pocenie się i redukuje ryzyko przegrzania w nocy. Ponadto jego otwartokomórkowa struktura pozwala na świetną wentylację i bardzo dobrze odprowadza wilgoć.

Sprężyny Multipocket
Środkową warstwę materaca stanowią sprężyny typu Multipocket 1000S, o twardości H2. Tak duża ilość bardzo drobnych sprężyn umożliwia natychmiastowe i stabilne podparcie każdej części naszego ciała. Działają one niezależnie od siebie, dzięki czemu materac natychmiastowo reaguje amortyzacją tam, gdzie jest to w danym momencie najbardziej potrzebne.

Lateks Vita Talalay
Dolną warstwę materaca stanowi lateks Vita Talalay w takiej samej ilości, jak na górze. Lateks pozwala na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu higieny snu. Dodatkowo umieszczony na spodzie materaca dba o odpowiednią amortyzację nacisku oraz wytrzymałość materaca.

Pokrowiec Aloe Vera
Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Gramatura 278 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 300 g/m2. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki zastosowanemu w materiale ekstraktowi z liści aloesu pokrowiec dodatkowo pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie i regenerująco. Jednocześnie pokrowiec wspomaga ukrwienie i nadaje skórze elastyczność.


Dostępne rozmiary:
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200.Zapraszamy do dodania opinii o Materac VENUS BLUE T7 ALOE VERA 100X200 KOŁO

(5/5)

Śledź nas na