Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Osobom poszukującym materacy sprężynowych o nowoczesnej konstrukcji, wyróżniających się wyższą niż przeciętna twardością, polecamy materace kieszeniowe z kokosem. To dobry wybór dla osób ceniących sobie komfort wypoczynku i snu, stawiających na materiały naturalne, które gwarantują dobrą przewiewność i są polecane alergikom.

Komfortowe materace kieszeniowe z kokosem - twarde i średnie

Do dyspozycji klientów sklepu meblemeble.pl przygotowaliśmy kilka wersji nowoczesnych, materacy o konstrukcji kieszeniowej uzupełnionych twardymi matami kokosowymi i w wersji średniej twardości, z dodatkową warstwą sprężystej pianki tapicerskiej. W odróżnieniu od konstrukcji bonelowych materace kieszeniowe z kokosem zapewniają lepszą elastyczność punktową (każda kieszeń to oddzielna sprężyna, która działa niezależnie od pozostałych). Płyta kokosowa utwardza i stabilizuje konstrukcję oraz zapewnia równomierne podparcie na całej powierzchni materaca. W sklepie czekają na Ciebie materace podwójne i pojedyncze polskiej produkcji, firmy Janpol i Softline, również dwustronne, oferujące możliwość wyboru poziomu twardości. Co ważne, materace sprzedawane są wraz z pokrowcami nadającymi się do prania.

Wybierz wygodny i trwały materac kieszeniowy uzupełniony płytą kokosową, w potrzebnym rozmiarze i złóż zamówienie. Sprzedajemy pojedyncze i podwójne materace kieszeniowe z kokosem i pianką T25, również dwustronne, będące doskonałą alternatywą dla starszych konstrukcji bonelowych. Postaw na najwyższy poziom komfortu snu. Polecamy!

Śledź nas na