Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Wybierz komfort snu i naturalne materiały, sięgając po cieszące się dużą popularnością materace sprężynowe z kokosem, twarde i o średnim poziomie twardości. To konstrukcje najczęściej bazujące na tradycyjnych sprężynach bonelowych uzupełnionych matą z naturalnego włókna kokosowego, które jest materiałem zapewniającym dobrą wentylację i tym samym chroniącym przed nadmiernym poceniem się ciała.

Materace o średnim poziomie twardości

Jeśli jest Ci potrzebny wygodny materac o średnim poziomie twardości, do łóżka sypialnianego podwójnego lub pojedynczego, w ofercie sklepu meblemeble.pl znajdziesz materace sprężynowe z kokosem dwustronne, ze sprężynami bonelowymi i płytami kokosowymi, które zapewniają równomierne podparcie na całej powierzchni, w różnych rozmiarach - 140x200 cm i inne. W celu zwiększania elastyczności kokosowych materacy i dla nadania im większej miękkości w prezentowanych modelach zastosowano dodatkową warstwę z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Dzięki temu na ogół twarde materace kokosowe są dobrym wyborem również dla osób preferujących podłoża bardziej miękkie i elastyczne.

Twarde materace z naturalnych materiałów

Dla tych osób, które preferują twarde podłoża i poszukują materaca o typie konstrukcji sprzyjającej zapewnianiu równomiernego podparcia dla ciała na całej swojej powierzchni, polecamy materace sprężynowe z kokosem typu twardego. Doskonałym przykładem takich konstrukcji są oferowane przez nas bonelowe materace polskiej marki Janpol, z obustronną płytą kokosową, którą z jednej strony uzupełnia końskie włosie dodatkowo wzmacniające i usztywniające podłoże z kokosa. To materace, które nie wydzielają toksyn, a ze względu na użyty do ich produkcji materiał, wykazują właściwości bakteriobójcze.

Postaw na sprawdzoną konstrukcję i naturalne materiały, sięgając po praktyczne i trwałe, twarde i średnio twarde materace sprężynowe z kokosem. Wybieraj spośród materacy o różnych wymiarach, odpowiednich do łóżek podwójnych i pojedynczych. Zamawiając kokosowy materac do łóżka, zadbasz o komfort snu, zapewniając równomierne podparcie dla całego ciała.

Śledź nas na