Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Elastyczne i sprężyste materace termoelastyczne są jednym z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku produktów sypialnianych, odpowiadającym za komfort i zdrowie snu, właściwym dla osób w każdym wieku. W odróżnieniu od tradycyjnych materacy piankowych modele termoelastyczne uginają się nie tylko pod wpływem ciężaru ciała, ale i temperatury. Dzięki temu zapewniają lepsze podparcie, jednocześnie gwarantując uczucie niezwykłej miękkości.

Materace do sypialni z pianek termoelastycznych

W odróżnieniu od tradycyjnych pianek wykorzystywanych do produkcji materacy do łóżek, pianki termoelastyczne uzyskują maksymalną miękkość dopiero po delikatnym podgrzaniu. W przypadku materacy źródłem ciepła jest ludzkie ciało. W miejscu nacisku oraz bezpośredniego kontaktu z ciałem materac z pianki termoelastycznej staje się miękki i delikatnie się ugina. W pozostałych punktach zachowuje swoją wyjściową, dość twardą formę, dzięki czemu zapewnia doskonałe podparcie dla całej powierzchni ciała. Za sprawą wyjątkowych właściwości materace termoelastyczne w szczególności polecane są osobom narzekającym na bóle pleców, które nie mogą zasnąć na tradycyjnym, twardym materacu z matą kokosową.

Piankowe materace dla każdego

W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy meblemeble.pl znajdziesz najlepsze materace termoelastyczne w wielu rozmiarach, o zróżnicowanej konstrukcji. Możesz sięgać po materace jedno- i dwustronne, do łóżek pojedynczych i podwójnych, wykonane z jednego lub kilku rodzajów pianek, niekiedy uzupełnione dodatkowymi matami lub sprężynami. Zamówisz u nas elastyczny i sprężysty materac z pianki HR, która jest materiałem o dużej gęstości, zdecydowanie trwalszym od tradycyjnych pianek poliuretanowych. Możesz zdecydować się również na zakup materaca wykonanego z pianki termoelastycznej, na przykład pianki typu Visco lub Fit Foam, która ugina się pod wpływem ciężaru i temperatury, idealnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała każdego użytkownika. Dzięki zastosowaniu tzw. leniwej pianki materace termoelastyczne zapewniają optymalne podparcie, minimalizując dolegliwości bólowe wynikające z wad postawy lub codziennych przeciążeń. 

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu, wybierając nowoczesny materac do łóżka o konstrukcji idealnie dopasowanej do własnych potrzeb lub potrzeb bliskich Ci osób. Znajdziesz w tym miejscu różnorodne materace piankowe, w tym modele wykonane z tzw. leniwej pianki, uginające się pod naciskiem i temperaturą. Sprawdź, jakie materace termoelastyczne możesz u nas aktualnie zamówić i wybierz jeden z nich. Polecamy!

Śledź nas na