Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Wyposażenie mieszkania i domu warto rozpocząć od kupna najważniejszego mebla – łóżka. Nowoczesne łóżka z naszej oferty to idealne rozwiązanie do wszystkich sypialni, które zostały zaaranżowane według współczesnych trendów. Wśród dziesiątek modeli można u nas znaleźć solidne i świetnie się prezentująca łóżka do sypialni nowoczesnej, a także pasujące do bardziej klasycznych wystrojów wnętrza. Dbając o satysfakcję klientów, bazujemy tylko na producentach zapewniających najwyższą jakość, więc każde z łóżek zachowa nienaganny wygląd i walory praktyczne na długie lata.

Nowoczesne łóżka – różne rozmiary i rodzaje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, zapewniamy dostęp do łóżek różnych rodzajów. Są to zarówno łóżka pojedyncze, jak i podwójne. Wśród wielu modeli można u nas nabyć łóżka w rozmiarach, takich jak:
- 120x200,
- 140x200,
- 160x200,
- 180x200,
- 90x200
- i inne.

Każdy znajdzie u nas wariant, który spełni jego potrzeby. Dbając o komfort klientów i minimalizację kosztów, wysyłamy łóżka w wersji do montażu. Każde z łóżek jest jednak bardzo proste do złożenia i nawet niewprawiona osoba może to zrobić w kilkadziesiąt minut. Jednocześnie konstrukcja łóżka nadal zachowa maksymalną wytrzymałość.

Nowoczesne łóżka najwyższej jakości

Wiemy, że łóżko powinno służyć nawet przez wiele dekad, więc każdy z dostępnych u nas modeli jest wykonany z solidnych i desek. Każda z nich ma ponad 2,5 cm grubości, więc materiał, z którego wykonywane są łóżka, jest całkowicie odporny na uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennej eksploatacji. W większości są to nowoczesne łóżka sosnowe. Deski są zabezpieczone specjalistycznymi preparatami, więc nawet po wielu latach powinny zachowywać świetną estetykę i przede wszystkim utrzymać swoją wytrzymałość. Na uwagę zasługuje fakt, że każde z łóżek jest precyzyjnie zaprojektowane, a także wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale.

Szczegółowe parametry, jeśli chodzi o wielkość, podane są w opisie każdego z produktów. Można tam znaleźć parametry, takie jak szerokość wewnętrzna, długość wewnętrzna, szerokość i długość zewnętrzne oraz wysokość łóżka przy głowie i nogach. W naszym asortymencie dostępne są łóżka o bardzo zróżnicowanych parametrach.

Nowoczesne łóżka w różnej stylistyce

Wśród wielu modeli można u nas znaleźć łóżka o różnych kolorach, przez co każdy znajdzie coś, co spełnia jego kryteria wizualne. Są to łóżka białe, czarne, a także w wielu innych kolorach i różnych odcieniach. Nie może też zabraknąć łóżek w naturalnym kolorze drewna.

Śledź nas na