Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Stolik RTV to niezbędny w niemalże każdym domu mebel. Nawet jeśli odbiornik wisi na ścianie, nowoczesne stoliki pod telewizor to miejsce przechowywania pilotów, konsoli do gier czy czasopism.

Nowoczesny stolik pod telewizor

Nowoczesne stoliki RTV do salonu w naszej ofercie charakteryzują się prostymi formami, co czyni je uniwersalnymi meblami do wielu typów pomieszczeń. Z powodzeniem możesz użyć takiego stolika jako niskiej komody w sypialni czy w korytarzu. Nowoczesna, modna kolorystyka sprawia, że świetnie wpiszą się we wnętrza w stylu skandynawskim, ale także boho czy japandi. Nowoczesne stoliki pod telewizor i inne meble z tej serii występują w aż szesnastu, starannie wybranych kolorach! Mieszaj je i łącz ze sobą, by uzyskać nieoczywisty, zindywidualizowany efekt lub postaw na jeden kolor przewodni w klasycznym stylu. W kolekcji znajdziesz między innymi zimny, skandynawski błękit, nasycony morski turkus, energetyczny żółty czy tradycyjną szarość, a także odcienie naturalnego drewna. Meble nowoczesne prezentują się modnie i są funkcjonalne, dzięki otwartym półkom, szufladom i szafkom. Możesz w ten sposób połączyć przechowywanie otwarte i zamknięte.

Lekkość formy i funkcjonalność

Nowoczesne meble są stylowe i wyglądają świetnie, ale nie bez znaczenia jest też praktyczna strona ich użytkowania. Dzięki drewnianym nóżkom, nawet duża i ciężka komoda nabiera wizualnej lekkości. Nie inaczej jest w przypadku stolików RTV w naszej ofercie. Przestrzeń pomiędzy podłogą a dolną krawędzią mebla jest na tyle duża, że bez problemu odkurzacze samojezdne zmieszczą się pod nim. To odpowiedź na wnętrzarskie trendy i funkcjonalność w jednym.

Śledź nas na