Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Wyposażając dom lub mieszkanie, nie można zapominać o jednym z najważniejszych mebli – szafie. Dostępne u nas szafy w nowoczesnych stylizacjach są nie tylko meblami funkcjonalnymi, ale także nadającymi wnętrzu niebanalnego wyglądu. Wśród wielu produktów można u nas znaleźć nowoczesne szafy pasujące do współczesnych aranżacji. Są to jednak produkty na tyle uniwersalne stylistycznie, że świetnie wkomponują się także w inne rodzaje wnętrz, a w tym w klasyczny wystrój. Większość modeli charakteryzuje się specyficznym skandynawskim designem, jednak jest on na tyle uniwersalny, że to propozycja dla każdego.

Szafy – przede wszystkim jakość

Przez lata działania w branży meblarskiej dobrze poznaliśmy potrzeby klientów i wiemy, że najważniejsza jest jakość i trwałość produktów. Meble kupuje się nawet na dekady, więc w naszym asortymencie można znaleźć tylko produkty, które spełniają takie kryteria. Wśród wielu producentów, z którymi współpracujemy, można u nas znaleźć jedynie produkty, które odznaczają się najwyższą starannością wykonania. Każdy z elementów idealnie do siebie pasuje, dzięki czemu po złożeniu szafy, każda wygląda perfekcyjnie. Wysokiej klasy rzemieślnicy z firm, z którymi współpracujemy, dbają o to, by każdy element był idealnie wykonany, a za ostateczny wygląd odpowiadają świetnie przemyślane projekty. Dotyczy to nie tylko kwestii technicznych, ale też wizualnych.

Szafy wykonywane są z grubych desek, przez co są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Ponadto przez wiele lat zachowują taki sam wygląd, a po złożeniu, meble nie tracą swoich walorów technicznych – każdy element pasuje do siebie nawet po dekadach użytkowania.

Ponadto dbamy o to, by wszystkie z oferowanych przez nas szaf, były wyposażone w najwyższej jakości precyzyjne akcesoria, takie jak prowadnice do szuflad, czy zawiasy. Dzięki temu żadna z szaf nie będzie sprawiała problemów podczas eksploatacji.

Niebanalny wygląd w skandynawskim stylu

Dostępne w naszym asortymencie szafy zostały zaprojektowane w stylu skandynawskim. Cechuje je dość minimalistyczny wygląd, jednak szafy przykuwają wzrok swoją niebanalną elegancją. Na uwagę zasługują detale wykończenia, takie jak uchwyty od drzwi, czy charakterystyczne dla mebli skandynawskich nóżki. W szafach dostępnych w naszym sklepie, nóżki są na tyle wysokie, że dodają meblom niesamowitego uroku. Szafy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak: sosnowe, olcha, dębowe, orzech, biały, szary.

Wśród wielu wariantów, każdy znajdzie coś, co odpowiada jego preferencjom, a także założeniom aranżacyjnym w danym pomieszczeniu.

Szafy – funkcjonalność i wygoda

Wśród wielu wersji szaf wolnostojących można u nas znaleźć modele, takie jak:
- szafy dwudrzwiowe,
- szafy trzydrzwiowe,
- szafy czterodrzwiowe.

Powyższe warianty występuję w różnych wersjach – z dodatkowymi szufladami, lub bez nich. Standardowy model szafy posiada tylko otwierane komory, podczas gdy inne warianty zawierają dodatkowo funkcjonalne szuflady. W zależności od modelu są one umieszczone pod głównymi komorami szafy, lub pośrodku. Każda z wersji zawiera dokładne zdjęcia, by nasi klienci mogli wybrać dokładnie taki model, jakiego potrzebują. Chcąc zadowolić każdego z klientów, staramy się, by szafy w tej samej stylizacji były dostępne w jak największej ilości wersji o różniących się parametrach funkcjonalnych. Dostępne u nas szafy na ubrania idealnie pasują zarówno do sypialni, jak i do garderoby. Biorąc pod uwagę świetny wygląd, można je także z powodzeniem postawić w salonie lub przedpokoju.

Każdy z modeli szaf ma w opisie produktu podane szczegółowe parametry techniczne, takie jak szerokość, wysokość, głębokość, czy wysokość nóżek i grubość użytych desek. Szafy są bardzo proste do złożenia, więc każdy może sobie z powodzeniem z tym poradzić. Na każdy z produktów udzielamy stosownej gwarancji. Chcąc zadbać o komfort klientów, staramy się realizować wysyłki nawet następnego dnia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, a z pewnością na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Śledź nas na