Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Regały sosnowe są odpowiedzią na pytanie "gdzie przechowywać wszystkie swoje ulubione książki?" To pytanie doskonale zrozumie każdy miłośnik papierowych wydań swoich ulubionych historii. Niestety, książki elektroniczne wciąż mają tę wyższość nad papierowymi, że rzeczywiście nie zajmują tyle miejsca. Czy jest jednak coś, co wygląda lepiej niż drewniane regały na książki? Nie sądzimy! Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszym rozbudowanym asortymencie znalazły się również regały sosnowe tego rodzaju.

Regały sosnowe do salonu na książki

Proponujemy regały sosnowe w kilku pięknych kolorach, takich jak dąb, olcha czy orzech. Wśród dostępnych propozycji znajdują się zarówno ażurowe, jak i pełne modele, a także te narożne i ścienne. Niektóre regały sosnowe zostały również uzupełnione o funkcjonalne szuflady, zdolne pomieścić kolejną porcję książek lub różnego rodzaju akcesoria.

Wszystkie regały sosnowe dostępne w tej kategorii zostały wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, dzięki czemu tak dobrze się prezentują i wprowadzają niepowtarzalny klimat do wnętrza. Z powodzeniem można je umieścić w salonie, przedpokoju bądź domowym gabinecie - decyzja należy do Ciebie! Regały sosnowe sprawdzą się bowiem w mieszkaniach urządzonych zarówno klasycznie, jak i nowocześnie.

W pokoju nastolatka, w sypialni czy salonie lub w biurze rewelacyjnie prezentują się regały ażurowe. Te lekkie i wytrzymałe konstrukcje świetnie wpisują się w nowoczesne i tradycyjne aranżacje i pozwalają stworzyć atrakcyjne wnętrza niezależnie od potrzeb. Wszak meble modułowe to prawdziwy designerski hit, który ma praktyczne funkcje, bo służy do przechowywania książek, dokumentów, zapasów lub też do eksponowania dekoracji. W każdym wariancie regały do pokoju dziennego czy do spiżarni będą się rewelacyjnie wpisywać w potrzeby.

Dlaczego właśnie nasze regały sosnowe?

Produkowane w całości z drewna sosnowego regały pięknie prezentują się przy komodach, szafkach czy kompletach wypoczynkowych. Przyjazny, trwały i ekologiczny materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wygląda niezwykle naturalnie. Dużym powodzeniem cieszą się regały ażurowe oraz te pełne. Ten pierwszy wariant świetnie sprawdzi się do spiżarni oraz wszędzie tam, gdzie chce się przechowywać duże ilości rzeczy. Natomiast modułowe propozycje z szufladami będą świetne do biura czy przestrzeni reprezentatywnych. Zobacz nasze meble sosnowe.

Śledź nas na