Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Praktycznym wyposażeniem każdej sypialni jest specjalne miejsce przeznaczone do przechowywania podręcznych przyborów przydatnych podczas snu czy odpoczynku. Naszą propozycją są stylowe szafki nocne dopasowane do łóżek dostępnych w asortymencie sklepu internetowego (np. takich jak łóżka 140x200 czy łóżka 90x200). Prezentujemy modele sosnowe oraz pokryte farbą w kolorze dębu, olchy czy orzecha. Oprócz tego polecamy komody idealnie sprawdzające się w pokoju dziecięcym (do którego w połączeniu najlepiej będą pasować łóżka 80x180). Oferujemy meble w różnych wersjach kolorystycznych: zielonej, fioletowej, różowej, niebieskiej, białej i brązowej, które przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Każdy z prezentowanych modeli jest bejcowany, a następnie pokrywany bezbarwnym lakierem metodą natryskową. Dzięki temu wyposażenie posiada dodatkową ochronę.

Szafki nocne do sypialni z szufladami

Oferowane przez nas szafki nocne są wyposażone w rolkowane prowadnice, na których umieszczone są pojemne szuflady. Prezentujemy atrakcyjne modele w wielu kombinacjach do wyboru. W asortymencie sklepu internetowego znajdują się wersje z jednymi lub dwoma drzwiami, niższe lub wyższe podzielone na jedną, dwie lub trzy szuflady, a także minimalistyczne z pustą przestrzenią na dole lub u góry.

Śledź nas na