Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Chcąc utrzymać porządek w pomieszczeniu warto zaopatrzyć się w odpowiednie pojemniki przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów i innych przydatnych elementów. Mając tego świadomość w naszym sklepie internetowym prezentujemy wysokogatunkowe szuflady pod łóżka. Wszystkie oferowane przez nas modele zostały wykonane z trwałego drewna sosnowego. Udostępniamy wersje w kolorze podstawowym, a także białe i o barwie orzecha, dębu lub olchy.

Funkcjonalna szuflada pod łóżko

Każda szuflada oferowana przez naszą firmę jest bejcowana a następnie metodą natryskową pokrywana bezbarwnym lakierem. Dno wykonane jest z płyty pilśniowej. Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom wygody każdy z naszych modeli wyposażony jest w specjalne kółeczka umożliwiające swobodne wysuwanie. Są one zbudowane z materiału, który nie powoduje zarysowań na podłodze.

W sklepie internetowym znajdziecie szuflady pod łóżka, które również posiadamy w naszym asortymencie. To funkcjonalne pojemniki świetnie przystosowane nie tylko do przechowywania pościeli, ale również innych elementów, które chcemy schować, aby zyskać więcej przestrzeni w sypialni lub pokoju dziecka. Zobacz koniecznie inne nasze meble sosnowe.

Śledź nas na