Kontakt: 33 8773 039
Moje konto w sklepie

Kategorie

Dla wszystkich osób, które cenią sobie spokojny sen i wygodny odpoczynek przygotowaliśmy nowoczesne zestawy sypialniane, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zestawy łóżek i materacy do sypialni

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno łóżka dla dorosłych (m.in. łóżka 140x200), jak i dla dzieci. Prezentujemy meble sosnowe, które świetnie sprawdzą się w tradycyjnej przestrzeni, jak również będą doskonałym elementem nowoczesnego wnętrza.

Prezentujemy jedno z największych marzeń dzieciństwa – łóżka piętrowe, które nadają się idealnie do niewielkich pokoi, gdzie każdy element przestrzeni ma znaczenie. To doskonała propozycja dla rodzeństwa, gdzie każda z pociech będzie mogła stworzyć własną, prywatną przestrzeń do snu.

Oferujemy też jednoosobowe łóżka dla dorosłych, a także wersje małżeńskie. W naszym asortymencie znajdą Państwo łóżka ze stylowymi zagłówkami oraz bez nich.

Dostępne w naszej ofercie zestawy sypialniane zostały wykonane z trwałego, litego drewna i pokryte bezbarwnym drewnem półmatowym. Każdy model wyposażony jest w wygodny materac kieszeniowy.

Zadbaj o przyjemny sen i postaw na wygodne zestawy meblowe z naszego salonu.

Śledź nas na